Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél vagyok és elvileg...

OTP-nél vagyok és elvileg ingyen vehetek fel pénzt, most mégis levontak. Mi tehetek?

Figyelt kérdés

OTP Junior kártyám van. Ez azt takarja, hogy havonta egyszer ingyen vehetek ki pénzt ATM-ből. Most mégis TÖBB MINT 600 Ft-ot vontak lesz a kivétel miatt!

Kb. fél éve nem vettem ki pénz így azt sem lehet mondani, hogy lehet, hogy csak 29 nap telt el az előző kivétel óta!


Ez LOPÁS!!


Hogy tudom visszaszerezni a pénzem? Ha feljelentem őket nyerhetek?

Mit tegyek?


2013. febr. 11. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvass híreket először is. Az ingyenes pénzfelvétel megszűnt.
2013. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És az sem mindegy, milyen ATM-ből veszed fel a pénzt. Ha nem OTPs-ből, akkor mindig sokkal drágább lesz.


Kormányunk megadóztatta a bankokat, most így vágnak vissza. Nem lopás, csak módosították a kondíciókat.

2013. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

OTP ATM-ből vettem fel a pénz és nem azzal az apró néhány %-al van gondom.

De amúgy is. Most olvastam a honlapot és ott írják, hogy ingyen vehetek fel pénzt...


Amúgy az állam hány %-ot von le? Mert én úgy tudom, hogy nincs 1%-se!

2013. febr. 11. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak azt tudom tanácsolni neked,hogy amilyen gyorsan csak tudsz menekülj az otp től.

Sajnos én meg férjem nem tehetjük meg.Egy nagyon aljas szemét bank az otp.

Nekem minden hónapba 4500 forintot levonnak a kártyámról.Azzal magyarázzák,hogy kezelési költség..stb...

Amikor átutalja a fizetésemet a munkahely én mindig rögtön leveszem egybe.Tehát egy pénzfelvétel van egy hónapba.

És igenis lopnak ezerrel sajnos.

2013. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!