Aki benne van a hitelek világában lenne így esélyen Laptop-ot venni?

Figyelt kérdés
Annyi a lényege a kérdésemnek,hogy tudnék-e úgy latopot hitelre venni,hogy nincs bejelentett munkaviszonyom ami viszont annyit tesz,hogy fizetés nem érkezik rá. A Bankszámlára csak a családi és az önkormányzat által küldött lóvé megy. Így lehet hitelt igényelni vásárlásra? Tesco-ban mondták mert ott próbáltam venni hitelre,hogy csak bankszámlaszám kell személyi,lakcím és adó kari ugye. de ez olyan hitel lett volna,hogy 100 ezres laptop és 10 hónap fix 10 ezrével vissza.Vagy ugye passzolok hány hónap mennyi havi-ért. Valaki aki benne van válaszoljon. THX :D
2013. febr. 16. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
(Bejelentett) Munkaviszony nélkül egyetlen épeszű bank sem ad hitelt. Amelyik "pénzügyi szolgáltató" ad, azzal meg épeszű ember nem kezd.
2013. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt tudom,hogy kell bejelentett munkahely csak az amit írtam,hogy a tesco-ban ilyet lőttek nekem ez lehetséges tényleg?
2013. febr. 16. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
aki műszaki cikket hitelre vesz, az meg is érdemli hogy belebukjon!
2013. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 dolgot raknék,hozzá. 1 még nem akarok venni mert egyenlőre csak tájékozódom. ÉS 2 nem keresek olyan jól hiába dolgozok,hogy egyben fizessek ki 98 ezret.( kb ennyi 1 normális laptop legalább is amiket szoktam nézni)
2013. febr. 16. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:

jövedelem nélkül (ami munkából szerzett pénz) esélytelen hitelhez jutni.

(szerencsére...)

2013. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 hónap alatt gyűjtsd össze a pénzt, és akkor nem kell hitel.
2013. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ezt tudom,hogy kell bejelentett munkahely csak az amit írtam,hogy a tesco-ban ilyet lőttek nekem ez lehetséges tényleg?"


Persze, amit a Tescoban mondtak, az mind igaz. Egy a lényeg: a bankszámlakivonaton legyen rajta, hogy minden hónapban érkezik rá MUNKABÉR. Akkor nem kell a munkáltatói. De mivel feketén dolgozol (ha dolgozol), így utalás sincs rá. Mégegyszer: egyik bank esze sem ment el.

2013. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!