Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit kell tennem ha lejár a...

Mit kell tennem ha lejár a bankkártyám? Be kell mennem a bankba és kérni egy újat?

Figyelt kérdés
Otp-s vagyok, szeptemberben lejár a kártyám. Mit kell ilyenkor csinálni? Előre is köszi!
2013. febr. 17. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmit, automatikusan küldik az újat postán
2013. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly nyáron járt le és ahogy előttem írták, küldtek újat postán. Illetve előtte kis túlzással, de szinte hetente értesítettek valahogy (posta, email, netbank), hogy nemsoká lejár a kártyám és küldenek másikat.
2013. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyázz, mert valamilyen érthetetlen oknál fogva ezeket a kártyákat sokszor sima levélként küldik, aztán külön ugyanúgy sima levélként a PIN-kódot (ha megváltozott). Tehát ha pl. elköltöztél, megtörténhet, hogy az új lakó simán kibontja mindkét levelet, és használni kezdi a kártyádat. Sose értettem, hogy a bankok ebben hogy lehetnek ilyen óvatlanok. (Velem már történt ilyen, bár szerencsére senki más nem használta fel, de a régi címemre jött.)
2013. febr. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok.. Nekem is sima levélként küldte az OTP, de új kódot nem küldtek, a régivel tudtam használni. Ezen felül első használat előtt a netbankban a kártyához kellett rendelnem a számlámat, addig nem lehetett használni. Szerintem ez így teljesen biztonságos.
2013. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2013. febr. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!