Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez legális? (Lent részletesen)

Ez legális? (Lent részletesen)

Figyelt kérdés

Lehet ilyet csinálni? :

Én CIB Bank-nál vagyok ahol elég drága lett a pénzfelvétel, de ebben a városban nincs is cib automata így még drágább, ha havonta egyszer veszek fel pénzt az egy évre 6000Ft.

Viszont ingyen lehet utalni más bankhoz tartozó számlákra is. Családtagom olyan banknál van ahol havi 2x ingyen vehet fel pénz. Ha én neki átutalom, és kiveszi nekem az legális? vagy kell emiatt valamit adózni?


2013. febr. 17. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
mostmár az utalás sem ingyenes. de amugy legális, sőt, az én párom anno egyből a munkahelyén az én számlasámomat adta meg hogy arra utaljanak
2013. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ,

de az egyik számlacsomagban (még) ingyenes..

2013. febr. 17. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor addig használd ki amíg ingyenes
2013. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!