Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi értelme van Moneybookers...

Mi értelme van Moneybookers vagy Neteller számlát nyitni és prepaid mastercardot igényelni?

Figyelt kérdés

A magyarországi bankok számla- illetve kártyakínálata is elég széles és többhez is kapcsolódna kedvezmények.


Van bármi értelme Neteller vagy Moneybookers számlát nyitni, kártyát csináltatni? Nem "tudnak" többet, csak plusz költséget jelentenek.



2013. febr. 18. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mostmár nem sok, korábban a Ryanair-nél lehetett adminisztrációs díj nélkül jegyet venni ezekkel, de ez már megszűnt.
2013. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De gondolom még más is volt, mert ha csak ez lett volna, akkor senki sem igényelt volna ilyet.


Mire volt kitalálva az egész?

2013. febr. 18. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem mondanám. Én kizárólag ezért igényeltem és kb. 100.000,- Ft-ot spóroltam vele 1 év alatt.


A másik előnye az lehet, hogy csak annyi pénzt teszel rá, ami éppen kell, így kisebb a visszaélés lehetősége.

2013. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A "másik előnyt" virtuális kártyával is el lehet érni.


100e ft-ot egy év alatt csak a Ryanair kedvezmény által, hát akkor tényleg sokat repülhetsz. Több tucatszor?

2013. febr. 18. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, meg családtagoknak, ismerősöknek is azzal vettem jegyet.
2013. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Richpas1 válasza:
Nehezebben tudja az adóhatóság lenyomozni a pénzmozgásaidat.
2013. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"De gondolom még más is volt, mert ha csak ez lett volna, akkor senki sem igényelt volna ilyet. "


Nekem Neteller is volt, moneybookers IS. És igen, csakis a Ryanair miatt. Én is többszázezret spóroltam vele, szóval eléggé volt értelme. Tudod nem mindegy, hogy egy jegy 100Ft vagy 4100Ft. Bizony ilyen különbségeket lehetett megspórolni egy főre. Én konkrétan rengeteg ismerősnek (sőt, ismeretlennek) vettem 100Ft-os jegyeket, minden utas esetében 4000Ft-ot spórolva. És persze én is elég sokszor repültem.

Szóval a több százezres spórolás sem túlzás, bőven megérte igényelni ilyen kártyákat.


Hogy most pillanatnyilag mire jó? Franc se tudja... én sem használom mióta a Ryanairnél nem jó.

2013. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy azt hiszem netes szencsejáték oldalakon, sportfogadás, pókerezés használják előszeretettel. De én kizárólag ryanair miatt használtam.
2013. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!