Nettke kérdése:

Mi van akkor ha kimegyek külföldre dolgozni, és nem fizetem a hiteleimet?

Figyelt kérdés
Az eggyik hitelem személyi kölcsön, a másik is az, csak az már behajtócégnél van
2013. febr. 19. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
EU-n belül behajtható, EU-t vagy nem tudod elhagyni nagyobb összeg esetén, vagy pontosan tudják hogy hol vagy. Jobban jársz ha fizetsz, máskülönben csak tetézed a bajt.
2013. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de a nevemen nincs semmi, elvenni igy nemtudnak semmit,németországba mennék, ott meg állitólag van olyan hogy magáncsődöt lehet jelenteni
2013. febr. 19. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Nemetorszagban lehet hogy van olyan. Nemet allampolgaroknak.
2013. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amugy ha ez mukodne nem gondolod hogy a fel orszag oda ment volna magancsodot jelenteni?
2013. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Álitólag ha németországba laksz kint, de magyar vagy, mégis van német lakcimkártyád hogy kint élsz, akkor lehet magáncsődöt jelenteni
2013. febr. 19. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Állítólag... Konkrét tényeket keress, ne szóbeszédeket. Bár sok mindent elmond rólad hogy mi mindenért képes lennél hogy csalj.
2013. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ne ítélj úgy hogy nem ismersz Engem, és azt se hogy milyen a helyzetem!!! anyumnak kell segitenem az ő hitelét fizetni, mert elveszik a házat tőlle, a férje most halt meg, de én se tudom a 2 hitelt fizetni egyszerre
2013. febr. 19. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Tény hogy ez balszerencse, de attól még nem kéne csalni, lopni...
2013. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez se nem csalás, se nem lopás, amúgy szerintem sem megoldás.
2013. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel nem mennek utánad, mert nagyon nehézkes a külföldön a követelésbehajtás (egy traffipax büntetést sem nagyon tudnak beszedni, nemhogy ezt, kisebb összegénél az iszonyú magas költségek miatt nem is éri meg).


Itthon ne maradjon semmi a neveden, a KHR-re fel fogsz kerülni. Facebook profilt és egyéb játékokat nyugodtan lehet letörölni, mert abból hamar rájönnek hol kell keresni Téged. Egy idő után elunják majd, és leírják - de itthon bejelentett munkát vállalni illetve hitelt felvenni nemigen fogsz tudni egy jó darabig.

2013. febr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!