Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem tudom fizetni a banki...

Ha nem tudom fizetni a banki hitelt akkor levonhatja a bank a fizetésemből?

Figyelt kérdés
Tehát már úgy kapom kézhez a pénzt, mintha a hitel adó lenne. Tehát ahelyett hogy ételt vennék belőle automatikusan elveszik előre. Ha jól tudom valamivel több mint a felét elvehetik és nem nézik azt mennyit keresel.

2013. febr. 21. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizetésed 50%-át lehet vonni, illetve a bankszámláidat lehet inkasszózni.
2013. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy tartozás esetén 33%-ot, több esetén 50%-ot vonhatnak.
2013. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy tartozás esetén a nettó fizetésed 33 %-át vonhatják le, illetve, ha ez valamilyen jelzálog, akkor a jelzálogot elárverezhetik.
2013. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen levonhatják. Úgyhogy ha van több tartozásod, akkor akár a fizud 50%-át is elveszítheted. Már úgy fogod megkapni a fizetésed a munkahelyedtől. Már eleve úgy utalják. Tehát a munkáltatód értesítik és ő vonja le úgymond. :(
2013. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkább lelépek.
2013. febr. 22. 03:37
 6/9 anonim ***** válasza:

EU-n belül is behajtható a tartozás, csak horribilis behajtási költségek mellett (amit természetesen rád terhelnek).


Úgyhogy jó messze menj.

2013. febr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tamás 1234 válasza:
Az EU-n belül mire megtalálnak jo pár év nekem is van nem is kevés tartozásom de már a 7-évet dolgozom ausztriában és semmi nem keresnek le se szarnak pedig be vagyok jelentve hivatalosan
2013. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván behajthatják külföldön is,de nem jellemző,mert elég macerás. Ezen az oldalon csak a másik ember ijesztgetése megy. Miért nem lehet jó szándékkal fordulni a másik felé. Akkor is,ha esetleg hülyeséget csinált? Miért kell még belerúgni?? Ez a baj a magyarokkal,hogy nem segítik egymást.
2013. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külföldi behajtást akkor kezdeményeznek, ha már elég nagy az összeg és megéri.


Persze a kicsi összegeket sem felejtik el, csak várnak addig, míg a büntetőkamatoktól elég nagyra hízik.


Amúgy az a baj a magyarokkal, hogy hülyeséget csinálnak és a helyett, hogy vállalná a következményeit azt hiszi, hogy ha kimenekül Ausztriába azzal le van tudva a dolog (közben meg a bank ígyis úgyis kisajtolja a nyereségét attól, aki itthon marad).

2013. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!