Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehetséges, hogy nem...

Hogyan lehetséges, hogy nem igényeltem, mégis van értékpapírszámlám?

Figyelt kérdés
OTP banknál van folyószámlám, és ma kaptam értesítést hogy az értékpapírszámlám számlavezetési díjával 03.08-án terhelik meg a folyószámlámat! Hogyan lehetséges ha én ezt nem is igényeltem?

2013. febr. 22. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Van (volt) valamilyen befektetési jegyed, részvényed, állampapírod?

Ha igen, akkor azért van értékpapír számlád.


Mutter úgy járt múltkor. Mondta lekötötte a pénzét valamilyen betétbe. Mikor nézem a mibe, akkor látom, hogy az nem bankbetét, hanem valami befektetési alapnak a jegyeiből vett.

2013. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sem értékpapírom, sem befektetésem nincs.

Meg ha lenne akkor az értékpapír számlakivonatomnak lenne egyenlege, de nincs. Csak a számlavezetési díjat akarják ráterhelni a bankszámlámra.

És természetesen meg is fogják tenni. :(

2013. febr. 23. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért tennék? Ha valóban nincs értékpapírszámlád, akkor miért fizetnéd a szlavezetési díját???

Én nem tenném! Attól, hogy ők értesítenek, attól neked még nem kell fizetni, én megreklamálnám a helyedben. Már csak azért is, mert gondolm, hogy nem csak márciusban, hanem onnantól számolva minden hónapban vonnák azt a díjat. Márpedig sok kicsi sokra megy...

2013. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!