Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki befizetés visszavonás?

Banki befizetés visszavonás?

Figyelt kérdés
Ha egy illető vásárol interneten banki befizetéssel, kifizeti a pénzt, de a termék nem érkezik meg, van lehetőség a befizetés visszavonására?
2013. febr. 25. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


Polgári perben csak.


Ill. ha direkt csalás történt akkor rendőrségi feljelentés és jogerős ítélet után gyorsított eljárásban fizetési meghagyással.

2013. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És külföldi vásárlás esetén? Megtalálják az elkövetőt?
2013. febr. 25. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kártyával fizettél a honlapon, akkor van lehetőség erre, ugyanis a kártyatársaságok között van egy ilyen megállapodás (anno én is így kaptam vissza a fél repülőjegyem árát, miután a Malév csőd miatt külföldön ragadtam). A bankodat keresd meg, és ők elmondják, hogy mi erre a folyamat.
2013. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldi utalás esetén gyakorlatilag 0 az esélyed - erre épít az a rengeteg csaló, aki manapság működik.
2013. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!