Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért van, hogy a volt férjem...

Beráné kérdése:

Miért van, hogy a volt férjem hitelét tőllem vonja a bank?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vett fel kölcsönt, én csak a közjegyzőnél írtam alá, hogy ráterhelhetik a házra,közben elváltunk, nem fizet, tőlem vonják 2 éve a fizum 1/3-át.
2013. márc. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg adóstárs vagy kezes vagy.
2013. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jelzáloghitelnél a házastárs kötelezően adóstárs (kivéve ha válófélben vannak, vagy külön élnek és ezt igazolják egy ügyvéd által készített vagyonmegosztási nyilatkozattal). Te a közjegyző előtt nem csak azért írtál alá, mert zálogkötelezett vagy, hanem mert egyetemlegesen felelsz a hitel visszafizetéséért.
2013. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
arról az apróságról nem is beszélve, hogy a házasság alatt tök mindegy melyikőtök vesz fel hitelt, az közös "vagyon"-nak minősül ... ha nem rendeztétek vagyonmegosztásnál, akkor így jártál...ha meg 2 év után merül fel benned, hogy valami nem stimmel, akkor meg is érdemled...
2013. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Képzeld,már nem egy helyen megpróbáltam rendezni, de sajnos mindenki ezt mondja.Csak jó lett volna, ha valaki mond valami biztató ötletet.
2013. márc. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!