Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank a legelőnyösebb...

Melyik bank a legelőnyösebb diákoknak?

Figyelt kérdés
leginkább az lenne fontos, hogy hol nincsenek rejtett költségek, hol ingyenes a számlavezetés, hol ingyenes a készpénzfelvétel. Nektek milyen van, melyik a jó? Részleteket is írjatok, mert lehet, hogy az egyiknél magas a kamat, de minden másért egy csomót kell fizetni...

2013. márc. 3. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehol se ingyenes a számlavezetés... Olyan van, hogyha minden hónapba legalább egy minimálbér érkezik a számládra, akkor saját atmből ingyenesen vehetsz ki pénzt. de pl a budapest banknál saját atmből enélkül is ingyenes, és szerint az online felület és a biztonságtechnikája is jó.
2013. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy hány éves vagy, hol laksz és van-e rendszeres jövedelmed. Olvasom, hogy ingyenes készpénzfelvételt szeretnél. Azért ne nyiss bankszámlát, hogy odarakod a pénzed majd automatából kiveszed, mert nagyon nem éri meg.
2013. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Diákoknak igenis van ingyenes számlavezetés, több helyen is.

Én az Erste-nél vagyok, havi 1 kp felvétel van ingyen, az eseti utalás valahogy 50 forint alatt van, de a rendszeres az ingyenes ( én csak azt használokm, akkor is, ha egyszer akarok utalni. :) ).

Kártya ( Visa Electron, internetes vásárlásra alkalmas), számla ingyen van.


Amiről tudom még, hogy ingyenes, az még az OTP, de ott az átutalás rohadt drága.

2013. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!