Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankszámlámhoz bankkártyát...

A bankszámlámhoz bankkártyát - nem hitel, csak bankkártyát! - akartam igényelni. Elutasítottak, mert nem érkezik rendszeres átutalás. Miért kéne fedezet egy szolgáltatás igénybevételéhez, melynek a teljes éves díját előre kérik?

Figyelt kérdés
Íme az ominózus pont az üzletszabályzatból: "Külön (keret)szerződés alapján a számlatulajdonos(ok) bankkártyát illetve folyószámlahitelt is igényelhet(nek), ha a számlán rendszeresen megfelelő fedezet rendelkezésre áll." Szerintem a fedezet szó itt a hitelkeretre vonatkozik.
2013. márc. 5. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj át másik bankhoz, ahol a számlához automatikusan adják a kártyát.

Ez melyik bank amúgy? Mert nekem két számlám van, az egyikre nem érkezik rendszeres utalás, mégis adtak kártyát.

2013. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék melyik bank. MKB?
2013. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a Takarékszövetkezet. Gondoltam, hogy egy tiszta magyar bankot részesítek előnyben, de most gondolkodom a bankváltáson...
2013. márc. 6. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress sima bankot,takarékszövetkezetek érdekesen működnek,drágábbak is.


Sima bankoknál automatikusan adnak kártyát,válogathatsz is hogy milyet.

2013. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!