Kaphatok millios hitelt itthon ha kulfoldi fizetesem van rola papir havi 1500-2000 font?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod igazolni, akkor igen.
2013. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen itt van az osszes payslipem tavaly szeptembertol :)))
2013. márc. 11. 00:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Habár nem tudom külföldi fizetésnél hogy van, de az biztos kevés, hoy felmutatod, hogy mennyit kerestél korábban. Szükséges az is, hogy tanúsítsd: nem állsz felmondás alatt és határozatlan időre szól a szerződésed.
2013. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hatarozatlan idore szolok...

van valahol papirom.

de ez a retek munka mindig is lesz amit csinaltam.


most amugy 2 ceggel is szerzodesben allok xD

2013. márc. 11. 10:27
 5/11 A kérdező kommentje:

eddig ket helyen voltam:


Erste

elfogadna a kulfoldi fizut

de 23 eves kortol,

23 alatt csak jelzalogkolcson adostarssal - ezt lehet anyummal meg megprobaljuk, de ketlem hogy a lakashitele melle meg terhelnenek a hazra barmit is, de proba szerencse


CIB

25-tol lehet, 25 alatt kezestarssal okes

viszont ok nem fogadjak el a kulfoldi munkat...

2013. márc. 11. 18:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, mikor kérdeztem a bankban, hogy nem lehet, itthoni leigazolt melót kértek... Pedig kinti fizuból könnyebben ki lehet fizetni, nem is értettem...
2013. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jah sztem is hulyeseg.


melyik bankokban voltal?

Erste engedi.

Olvasd el a felso kommentjeimet.

Nekem csak annyi volt a baj hogy csak 22 vagyok... -_-


Persze ahhoz eleg felnott vagyok hogy kint dolgozzak, de ahhoz mar nem hogy hitelt vegyek fel LOL

Sztem sokkal jobban elmond a hitel szempontjabol az emberrol a fizetese mint a retek kora...

ah utalok ilyen fiatal lenni...-_-

2013. márc. 12. 00:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előző voltam! A cibnél voltam bent.. Az Erstések elfogadják? Ott még nem kérdeztem.. Bár én utálom azt a bankot.. Ha levegőt veszek, azért már kezelési költséget számolnak.. Iszonyat rossz a tapasztalatom velük, főleg ha devizaszámláról van szó..
2013. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Melyik országban vagy kint, ha szabad kérdeznem? Hidd el, ne akarj idősebb lenni! :D
2013. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Londonban...


Ah de senki nem vesz komolyan.

Mindenki csak hulye kislanykent kezel, a csaladom is!


Holott rohadtul nem vagyok hulye.

Es reg nem vagyok mar "gyerek".

Felelossegteljes felnott vagyok, millios tartalekkal, kepzem magam es az ev vegere remelhetoleg elerem az elso 10 milliomat is...


Mindegy... majd ezt is megoldom valahogy. Ha torik ha szakad akarom ezt a vallalkozast most...


Holnap bemegyek egy hiteltanacsadohoz, de itt gyakorin is irtak.

Neked is azt ajanlom hogy tedd ezt, ne allj meg egy banknal.

Rohej hogy nekunk nem adnak de a Kati minimalberre kap, vagy a Jozsi bacsi aki kozelebb van a halalhoz mint ahhoz hogy hitelmentes legyen...

2013. márc. 12. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!