Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok online a K&H...

Hogyan tudok online a K&H oldaláról paypalra utalni?

Figyelt kérdés
Láttam, h le kell tölteni valami programot, van használati utasítás is, csak nem volt időm megnézni. Itt lehet paypalra utalni? Köszi előre is.

2013. márc. 17. 20:56
 1/3 anonim válasza:
Paypalra csak akkor tudsz utalni ha van sajat paypal fiokod. Ha regisztraltal, meg kell adnod a bankszamlad es bankkartyad adatait. Errol bovebben a paypal hivatalos oldalan tajekozodhatsz. Arra figyelj, hogy bongszodben a paypal.com cim elotti http megjeloles legyen zold. Csak ebben az esetben jarsz a hivatalos oldalon. Sok a kamu program es oldal, adatlopasok celjabol.
2013. márc. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Meg valami: Ha jol tudom Magyarorszagon az otp bank kivetelevel csak dombornyomott kartyaval lehet regisztralni paypalra vagy kulon erre a celra kiallitott pot-kartyaval pl.:a K&H Visa Electronja. Errol sajnos sokszor a bankban sem kepesek helyesen segitseget nyujtani, sok ismerosomnek mondtak mar hulyesegeket. Sokuk meg penzt is fizetett kulonfele kartyak igenylesere, pedig nem lett volna ra semmi szukseg.
2013. márc. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, paypal fiókom már van, regisztráltam, de nincs rajta pénz. Azt tudom, h kell majd egy dombornyomott kártya is, de az csak akkor, ha pénzt akarok kivenni, ha mondjuk neten rendelek, és paypalon keresztül fizetek, akkor nem kell kártyát igényelnem.

És a K&H oldalán nem kell regisztrálnom, hogy a paypalra tudjak pénzt utalni?

2013. márc. 20. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!