Mi az a IBAN/GIRO szám?

Figyelt kérdés

csak mert az a 3x 8 betűs hosszú szám előtt van irva iban és giro, de az a számla szám úgy tudom, viszont itt a papiromon van olyan hogy számla szám de ott 13 karakterből

álló betük és számok vannak, most akkor mivan?

mert hogy én elküldtem azt a 3x8 számjegyűt számot hogy utaljanak de sikertelen, nagyon fontos hogy a teljes nevem is kell a középső pl?



2013. márc. 26. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit érthetőbben is fogalmazhatnál, ez a "a teljes nevem is kell a középső pl" számomra értelmezhetetlen.


Az IBAN és a GIRO is számlaszám, a GIRO 2x8 vagy 3x8 számjegyből áll és belföldi átutalásnál kell megadni.

Az IBAN külföldi átutalásnál kell és úgy kezdődik, hogy HU.

2013. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bocsi a magyarom ért, külföldön születtem és éltem, ezért nem megy nekem tökéletesen, a papiromon az iban és a giró ugyan az a szám, nincs benne betű, az a 3x8-szám ból álló szám

a számla számomban viszont már van betű is, ezért nem értem

számla stámnak hivják azt amire küldenek pénzt nem?? akkor mért nem az a 3x8ból álló számok?

2013. márc. 27. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, de ha átküldöd nekem privát üzenetben, hogy mi van odaírva, illetve a számokat, akkor megmondom melyik micsoda.
2013. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!