Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 3hónapos lekötésem március...

3hónapos lekötésem március 20. -án lejárt az OTP-nél, viszont nem mentem be aznap, mert nem voltam itthon, így automat rátettek 2hónapot még. (? )

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ezt bármikor fel lehet törni? Mert most nem kaptam érte semmilyen pénzt(mert ez olyan lekötés volt, hogy már előtte megkaptam a pénzt), és most szükségem lenne egy bizonyos összegre, és ehhez csak a lekötés feltörésével tudok hozzájutni. Továbbá ezt itthon az interneten át is meg tudom csinálni, vagy csak úgy ha bemegyek a bankba?
2013. márc. 28. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor úgy látom automatikusan újra lekötötték a kamattal együtt.

Persze, nyugodtan feltörheted. Természetesen megkapod a a kamatot is, ami arra a lekötésre járt, amelyik lejárt március 20án.

Az internetes részt nem tudom. De belépsz a netbankba, odamész a betétekhez, és ha van olyan, hogy feltörés vagy hasonló, akkor megoldható internetbankban. Ha nem, akkor csak személyesen.

2013. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Egyébként a kamatot már megkaptam akkor amikor lekötöttem, de a mostanira, tehát amit automatikusan lekötött, arra semmit sem kaptam.
2013. márc. 28. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra nyilván nem is kap az ember, csak ha már lejár. Ezért pl. 2 hónap 10 nap után nem éri meg feltörni, mert a kamat elvész.

De így ugye csak 8 napnyi kamat vész el, ami meg elenyésző.

2013. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm. :)
2013. márc. 28. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!