Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal-ről lehet OTPs számlára...

PayPal-ről lehet OTPs számlára utalni?

Figyelt kérdés
Szlovákiából vásároltak tőlem, PAYPALról utalnának, de nem tudom lehet-e illetve hogy lesz-e valami probléma a valuta különbség miatt! (Euro/Dollár-de a számlám forint alapú)
2013. márc. 30. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a hivatalos neved van megadva PayPalon, akkor onnan a saját számládra tudsz utalni, igen. De máséra nem.

Utalás előtt a PayPalon át tudod konvertálni a pénzed, olyan valutába, amilyenbe akarod, úgyhogy azzal sem lesz gond.

2013. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm! A helyzet az hogy nem tudom hogy neki hogy van PayPala, nekem nincs , csak OTPs számlám!
2013. márc. 30. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy úgy.

Akkor nyitnod kell egyet neked is, PayPalról más számlájára nem lehet utalni. Csak saját számlára vagy más PayPaljára. Szóval ahhoz, hogy neked PayPallal fizessenek, neked is kell egy PP számla. Először oda fogják kifizetni a pénzt, majd te onnan tudod lekérni a saját számládra.

2013. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
O! Értem, köszönöm szépen!
2013. márc. 30. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!