Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior számla egyenleg...

Kezdő bróker kérdése:

OTP Junior számla egyenleg mínuszban?

Figyelt kérdés

Megszeretném kérdezni, mi van akkor ha az OTP Junior kártyám -2500 Ft-ban van, annyi egyenleg van rajta.

Van valamilyen kamat ilyenkor ?

Mikor tiltják le a kártyát, s valami következménye lesz, ha nem egyenlítem ki a számlámat.



2013. márc. 31. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Junior kártyával nem lehet mínuszba menni, vagy hogy csináltad? Ennyi a számla tartozásod?
2013. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De lehet mínuszba. Egyébként meg szerintem hitel kerete van a kérdezőnek és azért ment le mínuszba. Amennyiben így van akkor nagyon minimális a kamat(pár 10ft).
2013. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

-5000 Ft van meghatározva amíg lemehetek.


Üdv: TAMÁS

2013. márc. 31. 23:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor jól gondoltam. Azt tudom ha lemész -5000be akkor 60-70 ft lesz a kamat szóval jóformán semmi. Egyébként nem tiltják le. Szerintem egy idő után kijön valami felszólítás hogy mégis be kéne fizetni.De pontosan nem tudom. Én mindig vissza fizetem.
2013. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2013. ápr. 1. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tiltják le, csak majd küldenek felszólítást.

Fizesd be minél előbb.

2013. ápr. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B.szandi válasza:
sziasztok! 5000minuszba vagyok! de 2 nap mulva erkezik penz a szamlamra? azt automatikusn levonjak? vagy bekell mennem kifizetni?
2014. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!