Eszter91 kérdése:

Hogyan tudom a paypal al visszakérni a pénzem?

Figyelt kérdés
bMárcius 20. án rendeltem egy kínai webshopbol (pandawill) paypalal fizettem. Próbálkoztam azzal, hogy módosítsák a rendelesem más termékre, de arra is azt a választ kaptam hogy nincs raktáron és egyébként is az alap rendelesem hamarabb lesz náluk. Szerintetek érdemes várni még? Ha igen akkor meddig? Valamintajom annyi lenne, hogy a kedves kínaiak még a mai napig mindig nem adták postára a rendelesem. Többször próbáltam velük kommunikálni, de mindig azt a választ kapom, hogy várjak türelemmel mert még nem tudták beszerezni az árut. (közben már az oldalukon sem találom a kínálatban)

2013. ápr. 3. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Pandawill híresen lehúzós webshop. Arra játszanak, hogy lejárjon a paypal 45 nap és ne tudj tenni semmit.


Azonnal indítsd CLAIM-et!


(amúgy mit akartál rendelni, csak nem G4-et? :) )


Ajánlom a minideal.net-et. Egy ici picit drágábbak de 100x korrektebbek!

2013. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

wifi adaptert akartam erős antennával.....

hogyan tudom elindítani? mire kell karttintani?

2013. ápr. 3. 18:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Resolution center / report problem és ott elsírod a bánatod.


De ha ilyen szinten nem tudsz angolul kérj segítséget valakitől, aki tud, mert úgysem tudod az ügyet végigvinni, ha nem tudod érthetően leírni mit is szeretnél.


Először dispute-ot kell indítani majd claimmé formálni ha nem kapod vissza a pénzt.

2013. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi, azt hiszem a google fordító majd segít
2013. ápr. 4. 00:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor tudnád, hogy a google fordító mennyit és és mennyire fognak komolyan venni. A google fordító nem levelezésre van kitalálva. Nagyon nem


Íme egy példa:

"helyzetben, amikor a bróker-kereskedő az eladási oldalon a szerződés nem nyilvánított értékpapírokat a bróker-kereskedő a vételi oldalon. A nem szállítja általában az eredménye, a bróker nem kap kézbesítési annak értékesítési ügyfél. Mindaddig, amíg a nem szállítja létezik, az eladó nem kapnak fizetést."

2013. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 4



Google fordítóval annyit érsz el, hogy paypal lezárja a disputodat "ez hülye" felkiáltással és ha egyszer záródott egy vita akkor újat nyitni már nem lehet.


Keress valakit, aki tud angolul.

2013. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma jeleztem a PayPal felé a problémámat....

Muszáj megvárnom a visszafizetéshez, hogy lezárják a vitát, vagy én is lezárhatom?

Ha én is, akkor hogyan?

2013. ápr. 4. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha te lezárod a vitát akkor az azt jelenti, hogy MEG VAN OLDVA.


Ha lezársz egy vitát akkor azt újból megnyitni nem lehet többet.


Akkor zárj le egy dispute-ot, ha megoldódott a problémád. Amúgy soha.

2013. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a panaszom benyújtását követően 2 órán belül a pandawill teljesitettre változtatta a rendelesem státuszát - lehet ennek valamilyen valóság alapja?
2013. ápr. 4. 22:29
 10/10 anonim ***** válasza:
LantosBerry8? :D
2013. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!