Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha ebben a pillanatban átutalo...

Ha ebben a pillanatban átutalok valakinek pénzt a bankszámlájára, megérkezhet neki az összeg még ma estig?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Maximum bankon belül, de az sem biztos.
2013. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sima belföldi átutalás esetén ha bankon belül utalsz, akkor megérkezhet, bankfüggő (szerintem a többségnél nem érkezik meg, de van, ahol hétvégén is átvezetik az összeget). Ha másik bankba utalsz, akkor tuti nem érkezik meg.

Ha nagyon fontos, hogy megérkezzen, csinálhatod VIBER átutalással, az azonnal megérkezik, de az mocskosul drága ( asszem 7 ezer forint az alapdíj).

2013. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A VIBER is csak hétköznap van.
2013. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bankon belül sem megy át. Az egyetlen ami átmegy szerintem az a 24órás bankkártyák közti utalás. Beirod a bankkártyaszámát akinek utalnod kell és az rajt van abban a pillanatban. OTP felületen legalábbis,mert a lányomnak igy szoktam utalni hétvégén is.
2013. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van olyan bank, ahol átmegy. Nekem pl. a Gránit Banknál van számlám, ott tutira átmegy, talán az MKB még ilyen.
2013. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hétvégén tudtommal a bankok 99%ban nincs utalás.
2013. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 evika21 válasza:
A terhelendő és a jóváíró bank nyitva tartása alatt igen. Ha valamelyik zárva tart, akkor csak a következő nyitvatartási napon kerül jóváírásra.
2013. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tavaly nyár óta banki nyitva tartás alatt 4 órán belül megtörténnek a bankközi utalások is.
2013. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Róóz Peter válasza:
Szerintem ennyi idő alatt már kiderült... írd meg lécci átment??
2013. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
vasárnap utaltak, és hétfő 11 körül volt a számlámon a pénz
2013. ápr. 18. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!