Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste Bank felmondta a...

Lili0215 kérdése:

Az Erste Bank felmondta a hitelkártya szerződésemet. Hívtam őket, hogy még mielőtt kiadják behajtó felé, megegyezzek velük részletfizetésben. Sajna nem lehet egyezkedni csak majd a behajtóval. Ez tényleg így van? Nem lehet tőlük r. fizetést kérni?

Figyelt kérdés
Utána felhívtam a bank ügyfélszolgálatát, ott érdekes módon azt mondták, hogy van lehetőségem részletfizetésre. Amikor mondtam, hogy a levelet kiküldő információs telefonszámon azt mondták, hogy nem adnak részlet fizetést, eléggé elcsodálkozott. Furcsának találom, hogy bár szeretnék fizetni, mégsem lehet. Csak egy összegben, de úgy meg nem tudom. Tudna esetleg valaki segíteni, hogy mégis hol egyezhetnék meg -behajtón kívül- a bankkal, mielőtt még több tartozás lesz emiatt? Van e valami törvény rá, hogy még velük is lehetne egyezkedni?
2013. ápr. 15. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már felmondták a szerződésed, akkor már persze, hogy nincs részletfizetés. Azt még előtte kell, ha nem tudod fizetni..
2013. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jóval hamarabb kellett volna egyezkedni, miért vártál eddig?
2013. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!