Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha PayPal ra benkból utaok...

Ha PayPal ra benkból utaok pénzt mennyi idő latt jön meg?

Figyelt kérdés
Utaltam x összeget PayPal ra Unikredit bank ból de a PayPal on nincs bankártyám megadva csak sima regisztráció mert még nincs bankkértyám. És bankból ugye utaltam de nemtudom mikorra fog megjönni mert haverom pénze volt ő akart venni valamit. Már tettem rá pénzt de eddig csak másik paypal ról utaltak. Ien utalásnál mennyi idő alatt jön meg? És ha nem jönne meg mit tegyek?
2013. ápr. 15. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Húha, hát én nem vagyok biztos benne, hogy megkapod. Am van egy ilyen szám-betű kombó amit be kell rni a megjegyzés rovatba, azt beírtad? Amúgy 1 nap alatt rajta kellene lennie.
2013. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valaki transfer id jah azt a nő is mondta hogy fontos még vissza is néztük de nemtom hogy a megjegyzéshez írta e. Ésha nem jön meg vissza leget valahogyan kapni? nem nem kevés volt
2013. ápr. 16. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!