Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 21 éves leszek most májusban...

21 éves leszek most májusban .1 hónapja van bejelentett munkahelyem (munkanélküliről mentem el, a munkáltató kap utánam támogatást. ) Kaphatok hitelt?

Figyelt kérdés
a nettó havi bérem: 74.650 Ft . Páromnak adótartozása van, amit ki szeretnénk rendezni .1.400. 000 Ft-ra lenne szükségünk . Kapok én egyáltalán hitelt? Adóst tudok magam mellé intézni, (ingatlant nem hitel van rajta). napi 8 órát dolgozok mint adminisztratív személy
2013. ápr. 16. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Még biztosan nem fogsz kapni hitelt, egyrészt rövid ideje dolgozol, másrészt nagyon kevés a bejelentett béred!
2013. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónapja dolgozol, szóval próbaidőn vagy, így nem kapsz hitelt. Majd 3 hónap után, ha be tudod mutatni a határozatlan időre szóló szerződésedet akkor talán igen. De akkor se fogsz kapni 1,5 milliót.
2013. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az életkorod lesz a 3. akadály. Ingatlan fedezet nélkül 25 év alatti életkor esetén a bankok sokkal szigorúbbak, a legtöbb helyen nem adnak hitelt.

A Párod inkább állapodjon meg a NAV-val részletfizetésben.


Egy személyi kölcsön kamata 20-30% körüli, ennél sokkal jobb, ha a Navnak fizeti a részleteket.

2013. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem próba időn vagyok , határozatlan ideig vagyok bejelentve . Akkor kaphatok hitelt (mivel 21 vagyok,ha van kezesem az a mamám lenne ,akinek a nyugdíja 125.000Ft) A részletfizetést már egyszer megadták ,egyben első körben ki kellett volna fizetnünk 90.000Ft-ot csak a cégtársa meglopta ezért sem tudtuk fizetni a részletfizetést :/ Igazatok van , de ha 1.400.000Ft-ot nem kapok akkor a fizetésem nem tudom mennyi %-át vehetem fel . Ugye?! Az olyan 700.000Ft-mondjuk már az is jó lenne ,hátha a többi fennmaradott összeget hamar kitudnánk fizetni .Szerintetek ?
2013. ápr. 16. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!