Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MKB Banknál van olyan, hogy...

Hanna80 kérdése:

MKB Banknál van olyan, hogy összesített tranzakciós díjrész. Hiába próbálom kitalálni, hogy ez hogy adódik össze a tranzakciós illetékekből, nekem sosem jön össze. Hogyan lehet ezt pontosan kiszámolni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 11:20
 1/3 anonim válasza:

Igaz, h mar kicsit regi a kerdes... sikerult azota rajonni mibol szamolodik?


Nekem az a tippem, hogy az nem a tranzakcios illetekbol jon. Ugyanis nekem a szamlan 0 forint forgalom mellett is megjelenik. Erdemes lenne felhivni oket, hogy mi az.


Ha esetleg megvan, akkor visszairnal ide?

2013. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szupertinka válasza:

Ezen már én is gondolkoztam és most eljutottam addig, hogy utánaszámoljak. Nálam a következőképpen áll össze a dolog:

1. Utalás: 70.000 HUF -> *0,3 % = 210 HUF

2. Felvétel: 100.000 HUF -> *0,6 % = 600 HUF

3. Vásárlás: 40.000 HUF -> *0,2 % = 80 HUF


Ezek egy hónapon belüli (legyen pl. augusztus 1-31.) költségeim.

Az összesített tranzakciós díjam tehát 210 + 600 + 80 = 890 HUF


ui.: Bevehetik!

2014. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ennél a banknál van számlám. Ott az mondták hogy a tranzakciós díjrész mind az államnak megy. :-|
2014. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!