Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tamogatja a lakaslizingeme...

Adathor kérdése:

Nem tamogatja a lakaslizingemet az Otp! Nem indokoltak meg, hogy miert! Adjam be ujra? Esetleg mas bankkal?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 14:45
 1/6 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
írd le a paramétereid és akkor meg tudjuk írni elméletileg, hogy hitelképes lennél-e. Miért lízingben gondolkozol, miért nem lakáshitelben?
2013. ápr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivel a munkáltatóm belead havonta 60 ezret...ezért csak lizinget vehetek fel...hitelre nem ad!

Lizingben gondolom akkor nem utaztok..

2013. ápr. 30. 15:46
 3/6 Felülmúlhatatlan ***** válasza:
lízingre is tudok előszűrést és kalkulációt végezni, de ennyiből nem tudom meg, hogy miért nem feleltél meg az OTP lízingnek.
2013. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

küldtek egy levelet ,hogy ha teljes körűen felújítom a házat fél éven belül akkor megkapom a lízinget

Ők kiküldenek egy szakértőt és ha úgy látja nem megfelelő a felújítás akkor elveszik tőlem a házat!!!

HA meg nem tudom befejezni akkor meg napi 20 ezret kell fizetnem amíg be nem fejezem

A szakértőket is nekem kellene állni..

párommal együtt 220 ezret keresünk a cég meg havi 60-al támogatna minket

egy 12 ezres havi törlesztőnk van egyéb nincs

2013. máj. 3. 07:36
 5/6 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

ilyen levelet még nem láttam....

ez építési hitelnél úgy nézne ki, hogy költségvetés készül, melyet a bank jóváhagy, a becslő felbecsüli a készültségi fokot és a várható értéket, majd az ellenőrzéskor leellenőrzi, hogy a költségvetésben tervezett állapot elkészült-e. Ha igen, akkor folyósítanak...

Az egész anyagot látva el kell kezdeni egyezkedni a lízing céggel...

2013. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért vettem volna fel lizinget mert nincs pénzem kifizetni egy házat zsebből!

Erre azt akarják,hogy fél év alatt újítsam fel?

Akkor nem vennék fel lizinget vagy hitelt ha sok pénzem lenne!

2013. máj. 6. 06:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!