Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nekem nincs bankfiókom pl....

Zoli9602 kérdése:

Ha nekem nincs bankfiókom pl. :az ERSTE banknál, tehát semmi közöm nincs oda, de rendelni szeretnék valamit az internetet, amit csak átutalással lehet, akkor azt meg lehet valósítani?

Figyelt kérdés
Persze ezek után sem szeretnék nyitni semmilyen fiókot,arra lennék kíváncsi,hogy ha bemegyek a bankba és azt mondom hogy szeretnék utalni... számlára x összeget,azt meg csinálják-e nekem?
2013. máj. 1. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik Erste bankfiókban a pénztárban be tudod fizetni a szükséges összeget a megadott Erste bankos számlára. Erre még különdíjat sem kell fizetni, a készpénz befizetése díjmentes.


Egy dologra figyelj, ha az eladó csak átutalással fogad fizetést, és a pénztári befizetést nem fogadja el, akkor nincs mit tenni, utalni kell. De ahhoz valamelyik banknál neked is kell számládnak lennie.


Legjobb, ha e-mailben megkérdezed az eladót, hogy pénztári befizetést elfogad-e.

2013. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Utalni csak az adott banknál tudsz. Tehát ha az eladó bankja az Erste bank, akkor igen, be tudsz utcáról, csak úgy, készpénzben fizetni a számlájára. Ha viszont az eladó a Bank of Americánál van, akkor megszívtad, mert nekik nincs fiókjuk európában, ahol be tudnád fizetni.
2013. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A fizetési módnál ki lehet választani,hogy melyik banknál akarom befizetni és bármelyik bankot választom mindegyiknek más a kódja ahova utalni kell,akkor valószínűleg tudok rá utalni utcáról kéz pénzel :D ugye?
2013. máj. 1. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!