Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Frank hiteles vagyok miért...

Frank hiteles vagyok miért van az, hogy a bankokban csak az ellenséget látom?

Figyelt kérdés
Tényleg az a célja, hogy tönkretegyen?
2013. máj. 3. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

talán rossz bankba jársz?? Amikor felvetted a hitelt, akkor is kiszámolhattad, hogy jóval többet fogsz visszafizetni, mint amennyit felvettél, ebből élnek a bankok!!

Amelyik bankban bunkón viselkednek, azt én otthagytam, máshol csak segítőkészséget tapasztaltam.

2013. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Mert máséban a szálkát is, sajátodéban a gerendát...Gondolom amikor a forinthitelesek törlesztőjének a felét fizetted, akkor nagyon kedvelted őket.


A devizahitel nem más, mint valutával tőzsdézés. A tőzsdén lehet nagyot nyerni (a törlesztésed eleje) és nagyot bukni is. Te mindkettőt megkaptad, remélem megérte a nyaralás és a lapostévé a kőműves szakma mellé.

2013. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert buta vagy. A hitelt te vetted fel te költötted el jóízűen, a bank meg csak várja vissza a pénzét. A szerződést elfogadtad/aláírtad innentől ne hisztizz hanem fizess.
2013. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lett volna szabad a devizaalapú hitelt rászabadítani erre a tudatlan és naiv népre...
2013. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor az étteremben jóllaksz, és a végén jön a fizetőpincér, benne is csak az ellenséget látod? Ott van az étlapon a felszolgálási díj. Most kezdesz el alkudozni?!?
2013. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A bankok lesz*rják magasról, hogy te tönkremész-e vagy sem, egy szám vagy az adatbázisban nem több.Nekik az a jó, ha ki tudod fizetni a szolgáltatás díját.
2013. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki eddig válaszolt, az nem tudja átérezni a helyzetemet. Szégyellje magát az összes eddigi válaszoló.
2013. máj. 3. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a helyzet "átérzése" alatt azt érted, hogy automatikusan a pártodat fogjuk, akkor nézd meg a szó definícióját. Felfogjuk a helyzetedet, csak épp nem sajnálunk, mert saját magadat hoztad ilyen helyzetbe. Ja, hogy a szerződés hosszú volt, tele bonyolult szavakkal és nem volt kedved végigolvadni? Az más, akkor nem kell törleszteni!


#5 tökéletes példát írsz, bezabálsz egy étteremben utána pedig sírsz, hogy fizetni kell. Adós, fizess!

2013. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irány egy pszichológus.
2013. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!