Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy belföldi átutalás mennyi...

Egy belföldi átutalás mennyi idő alatt teljesül? Tegnap délután utaltak nekem, de még mindig nem kaptam sms-t hogy jött volna valami

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha OTP-s számláról utaltak akkor az csak holnap reggel fog látszani, nekem is tele a f...m az OTP-vel mert ha onnét kapok utalást Kereskedelmi bankba sose kapom meg időben. Ezeknek a 4 órás átutalás nem megy. Ha másik számláról akkor meg kellett volna kapnod már! Azt még hozzá tenném én nem mindig kapok smst, ha megérkezik a pénz pedig még is rajt van.
2013. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt sajnos nem tudom milyen számláról lett utalva, de most h ezt így mondtad lehet ránézek majd holnap egy atmről az egyenlegemre, hátha:D
2013. máj. 9. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

A 4 órás átutalás jól működik minden banki relációban.

Ha a neten utaltak tegnap, akkor annak legkésőbb a mai nap folyamán meg kellett volna érkeznie, tehát vagy nem utaltak vagy papír alapú megbízással, de szerintem már annak is meg kellett volna ma érkeznie.

2013. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az OTP-s netes utalás nem működik, valóban ha onnét utaltak, akkor csak holnap reggel számíthatsz rá, nagyon sok utalást kapok és intézek, a többi bankkal minden rendben csak az OTP lassú
2013. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cris+er válasza:
NAH ??? meg kaptad :)
2015. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 chevyv8 válasza:
Szeptember 7-től, minden belföldi átutalás 1 óra időtartam. De, a bankok ezt nem tartják be!!!! Van amelyik több mint 24 óra alatt érkezteti be a pénzt.
2015. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!