Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan fizessek ki 10 millió...

Hogyan fizessek ki 10 millió forint adósságot? Ha nem fizetek elárverezik a házam és az utcára kerülök a családommal.

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 22:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom, nem hirtelen ott lett 10millió adóság, azt fel kellett venni és ahhoz, hogy elárverezzenek, kellett az is, hogy ne fizesd a törlesztést.


Ha EDDIG nem fizettél, akkor MOST nem tehetsz semmit.

2013. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
Akkor szép lassan elkezded a részlet fizetést. Azért a 10 millió forint adósság nem egyik napról a másikra keletkezett..
2013. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Érdemes volt ezért 5 milliót felvenned, hogy most 10 millió forintos adósságod legyen?
2013. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%
Ezen egy kicsit későn kezdtél el rágódni úgy érzem.
2013. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Albérletet keresni minél előbb vagy a szülőkhöz kell visszaköltözni és imádkozni, hogy legalább 7-8. millióért árverezzék el, hogy minél kevesebb adósság maradjon utána.
2013. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Folyamatosan fizetem de nem tudom meddig tudom fizetni. Az adósságot nem én vettem fel hanem a volt férjem az én házamra, 7 milliót vett fel de azóta 10 millió lett belőle. Ès ő nem fizeti, be is pereltem emiatt, aztán egy darabig fizette, és most megint úgy vagyunk, hogy nem fizet semmit.
2013. máj. 10. 22:34
 7/28 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy a 7 milliót amit felvett elvitte magával, és elhagyta az országot.
2013. máj. 10. 22:42
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Férj egyedül nem vehet fel hitelt. Te is aláírtad és adóstársként vállaltad a fizetést. Innentől fogva pont ugyan úgy felelős vagy érte mint ő.
2013. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
Hát, nem úgy vette fel, hogy nem tudtál róla, már csak azért sem, mert úgy nem is veheti fel. Úgyhogy most mondjam azt, hogy így jártál? Költözz albérletbe, más is lakik ott.
2013. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

Legalább ne basz*gassátok már a szerencsétlenségében.


Először is: ne hagyd, hogy a házat elárverezzék, mert akkor nagyon áron alul kel el. Add el te magad! (Nem baj ha kicsit áron alul, lényeg hogy jobb áron, mint amennyit árverezésnél kapnál érte.)


Amíg árulod a házat vizsgáld meg a lehetőségeidet:

Mennyit fogsz érte kapni és mennyi a tartozás?

Szüleidhez vissza tudsz költözni? Albérletezni fogsz utána? Marad tőkéd? Meg tudsz élni a családoddal (ez gyerekeket jelent vagy van új férjed) az új helyzetben?

2013. máj. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!