Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Budapest Bank mennyi tranzak...

A Budapest Bank mennyi tranzakciós díjat számít fel pénztári készpénzbefizetés esetén?

Figyelt kérdés

Nekem nincs folyószámlám az említett banknál. Ha bemegyek és szeretnék befizetni egy kisebb összeget készpénzben (1200 FT), akkor magáért a tranzakcióért is fizetnem kell a banknak? (Az OTP-ben nincs ilyen...)

Az 1200 Ft is teljes egészében megérkezik a számlára? A számlatulajdonostól se vonják le?


2013. máj. 14. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eddig nem találkoztam olyannal, hogy a készpénz befizetésért díjat számoltak volna. Konkrétan a Budapest bankba még nem fizettem be, de több másikba igen, és ingyenes volt. Nagyon valószínű, hogy a BB-nál is az.
2013. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Ma személyesen bemegyek, így majd kiderül...
2013. máj. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!