Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki érti ezt az új technikai...

Ki érti ezt az új technikai számlát a bankoknál? Jutalékot vesz le érte a bank?

Figyelt kérdés
Küldözgetnek nem egyértelmű sms-eket,és 13000 forint jutalékot vontak le tőlem csak nem tudom mire.
2013. máj. 17. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit írsz, az kicsit kusza. Technikai számlával neked mint ügyfélnek nem szabadna találkoznod, és emiatt pénzt nem is vonnak le. Mivel nem tudjuk, hogy milyen banknál vagy, milyen tranzakcióid, milyen szerződésed van, és azt sem tudjuk, hogy mi ez az sms, senki nem fog tudni neked biztos választ adni. A legegyszerűbb, ha a bankkal magával beszélsz.
2013. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük és csak annyit mondtak hogy új rendszer van,és lett egy technikai számlája mindenkinek.Azt gondoltam hogy biztos ennek költsége van és ezt vonták le tőlem.Kíváncsi voltam hogy mástól is vontak le ilyen díjat.
2013. máj. 17. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!