Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok-e bankkártyát új...

Kaphatok-e bankkártyát új számlavezető bankomnál, ha BAR listán vagyok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze ha már számlád van, miért ne kaphatnál bankkártyát.
2013. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta előzetesben az ügyintéző, hogy valószínűleg megtagadják a fenti probléma miatt. Hangsúlyozom, bank-, és nem hitelkártyáról van szó.
2013. máj. 17. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A bankkártya csak a számlán elhelyezett összegig ad neked lehetőséget vásárlásra, így semmi köze a hiteltörténetedhez.

A bankszámlához tartozó folyószámlahitel vagy egy hitelkártya már más tészta, ott a KHR-ben szereplő negatív adósbesorolásod (a régi BAR-lista) már problémát okozhat.

Persze minden bank más, de ettől függetlenül nem látom értelmét annak, hogy ne adjanak bankkártyát neked.

2013. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nekem is ez a véleményem.
2013. máj. 17. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ad bankkártyát,akkor hogyan tudsz hozzájutni a saját pénzedhez? Ebben az esetben én tuti meg is szüntetném a számlám.
2013. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!