Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tesco hitelkártyát hogy lehet...

Tesco hitelkártyát hogy lehet lemondani?

Figyelt kérdés

Tesco hitelkártyát igényeltem ma az áruházba, de rájöttem hogy ez csak teher lenne számomra.


Mi ilyenkor a teendő?



2013. máj. 21. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Vagy visszamehetsz lemondani, vagy ha megjön a kártya, akkor kettévágod.
2013. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na ez igen nagy butaság lenne - nézd meg, hogy kell-e a kártyát aktiválni. Ha ugyanis már "élesen" kapod, akkor rögvest vonják is a díjakat. Másrészt amíg nem mondom le, pozitív KHR listán látszik a hitelkártyakereted, ami ronthatja az esélyeket egy másik hitelfelvételnél.


Röviden: a legjobb írásban, hivatalosan lemondani. (Amúgy nekem is megpróbálták eladni, de kiszámoltam, éves szinten néhány ezer forintot lehet vele keresni, de elég intenzíven kell a Tescoban vásárolni).

2013. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy azonnal vonják a díjakat. 6 hónap áll rendelkezésre, hogy eldöntsd a kártyát akarod -e aktiválni vagy sem. Amíg nem aktiválod addig a kártya inaktív. Tehát 6 hónap után magától megszünik költségek nélkül. Egyébként 0640-20-10-30 itt tudod megszüntetni.
2013. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!