Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelenleg milyen rendszeres...

Jelenleg milyen rendszeres megtakarítási számlát tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Jelenleg malacpersely számlánk van, de változik a konstrukciója a közeljövőben, illetve sajnos ebben a hónapban hozzá kell nyúlnunk a pénzhez, így el is esünk a kamattól, más megtakarítási számla után kell néznünk.

Havi 30-70ezer forint között tennénk be egy hónapban és jelenleg 360ezer forintunk van a számlán.

Tudnátok ajánlani valamilyen megtakarítási formát,ami esetleg még jól kamatozik is?


2013. máj. 27. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az erste-nél az előrelátó betétszámla is hasonló. De egyébként csak abban az egy hónapban estek el a kamattól, amikor hozzányúltok, visszamenőleg nem. És ha utána megint tesztek hozzá, megint kamatozni fog. Ez a malacperselynél is így van. Ebben a hónapban nem kapjátok meg a kb. 1500 Ft kamatot, és annyi. Ennyiért felesleges másik bankhoz rohangálni.
2013. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak abban a hónapban? Én ezt nem így tudom.... na ennek utánanézek!!!
2013. máj. 27. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Havonta van kamatjóváírás, amit eddig kamatozott, azt már jóváírták a számlán, azt nem veszítheted el. Csak ebben a hónapban nem kapsz rá kamatot (illetve minimálisat, 0,1% tizenketted részét). De ha jövő hónapban megint teszel rá, újra kamatozik az összeg.

[link]

A legalját olvasd el, ott találod. De egyébként nekem ugyanilyen konstrukcióm van az erste-nél, és nyúltam már hozzá, szóval tapasztalatból mondom.

2013. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom,hogy a már jóváírt kamatot nem veszítem el,csak azt hittem,hogy miután hozzányúltam már mindig kamat nélküli lesz a megtakarítás. Köszönöm!!!
2013. máj. 27. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!