Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Behajthat a bank tartozast...

Behajthat a bank tartozast kulfoldon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2004-es diakhitelem es diak hitelkartyam, amit persze fedezet es kezes nelkul adnak a meggondolatlan diakoknak.Az az utolso befizetes 2007-2008 korul tortent, azota az allando lakohelyem kulfoldon van.Magyarorszagon nem rendelkezem ingatlannal, nincs ott munkahelyem, meg TB-m sincs, tehat az eg vilagon semmi 2008 ota.Mar 5 eve is jott ertesites behajtasrol, de nem foglalkoztam vele, mert ha akartam volna sem tudtam volna fizetni.

Kulfoldon rendezett csaladi eletet folytatok, munkahelyem, lakasunk, autonk van.

Magyarorszagon soha nem jelentettem be, hogy kulfoldre koltozok, a kulfoldon kotott hazassagomat es a kisfiam szuleteset probaltam volna bejelnteni meg 2006-ban, de mivel az eljaras az iratok forditasaval egyutt kb 500 ezer forintba kerult volna, inkabb lemondtam rola.

Tegnap erkezett megint egy behajtasi figyelmeztetes a regi magyarorszagi lakcimemre a 9 evvel ezelotti hitelemrol,amirol apukam ertesitett.

A kerdesem az lenne, hogy behajthatjak-e rajtam a tartozast kulfoldon,es ha igen, mennyi esely van arra, hogy egyaltalan megtalalnak?



2013. máj. 28. 12:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!