Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi kell egy banki átutaláshoz?

Mi kell egy banki átutaláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15-éves vagyok és a BF3 magyarosítást akarom megvenni.

(most a fordításról ne is vitatkozunk mer nem ez a kérdés,és szerintem megér a munkájuk egy 500-ast)


Sajnos csak banki módon lehet csak ezt kivitelezni és mivel nincs bankártyám így személyes banki átutalás maradt.

Mivel én még ilyet nem csináltam az érdekelne hogy mi kell hozzá.(iratok,életkor,egyébb költségek érdekelnének)

NOOBOK KIMÉLJENEK!!!



2013. máj. 29. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

NOOBOK KIMÉLJENEK!!!


Ha ilyen "pro" vagy akkor oldd meg a problémáidat egyedül kisfiam.

2013. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"NOOBOK KIMÉLJENEK!!!"pont a fajtádra céloztam akik nem adnak normális választ csak kötekednek.
2013. máj. 29. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
500-ért magyarítom neked a NOOB szót, és csak most bónuszként azt a szót is megkapod, amit oda kellett volna írnod!
2013. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mi kell egy banki átutaláshoz?"

2 bankszámla.

1 amiről küldöd a pénzt, 1 amire küldöd.

Ha van netbankod, otthonról megcsinálod.

Ha nincs, bemégy a bankszámládat vezető bankba és beadsz egy kitöltött átutalási megbízást.

2013. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs számlád, akkor az illető embernek a számlavezető bankjának egyik fiókjába kell befáradnod és ott befizetni a számlájára az összeget.
2013. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
-TÉMA LEZÁRVA- befáradtam a bankba azt lakcímkártya,személyi-kelet kp val átutaltam a pénzt és az utalásért 150ft díjat kelet pluszba fizetnem.(ezek a dolgok érdekeltek volna de má mind1)
2013. máj. 30. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába na! Úgy tanul az ember fia, ha kérdez!
2013. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!