Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB-es bankkártyámat más...

CIB-es bankkártyámat más bankok automatájánál is díjmentesen használhatom?

Figyelt kérdés
Ha CIBEZZ csomagom van, akkor bármelyik másik bank automatájából ingyen vehetek ki pénzt, vagy csak a CIB automatákból?

2013. jún. 2. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kondíciós listát. De attól tartok, hogy helyetted kell megnézzem. Várj kicsit.
2013. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, egyik esetben sem ingyenes. Saját ATM-ből 321 Ft, idegen ATM-ből 500 Ft


Ha jól sejtem ehhez a számlacsomaghoz Visa Electron, vagy Mastercard Unembossed (nem dombornyomott) kártya tartozik.


forrás: cib.hu

2013. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm, hogy megnézted! :)

sajnos azért írtam ide és nem magam kerestem meg, mert nem értek ezekhez, nem igazán vagyok benne ezekben a banki dolgokban.

16/L

2013. jún. 2. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek úgy működnek, hogy különböző csomagokra lehet szerződni a bankkal. Ha az a csomag engedi, akkor pár pénzfelvétel ingyenes lehet, de csak a saját automatából. Az idegen automatából felvett pénz a másik bank költségét tartalmazza. Több banknál ez elég drága lehet.
2013. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!