Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Még nem vagyok 18 éves, de...

Még nem vagyok 18 éves, de szeretnék interneten pénzt keresni, mit tehetek? (YouTube partnership, AdSense, PayPal)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, így elvileg nem tudok pénzt szerezni az interneten. A szüleim nem hajlandók megadni a bankszámla-számukat, mert nem bíznak meg ezekben a lehetőségekben.

Tavaly e miatt elúszott 71 dolcsim (ami az én szememben azért nem aprópénz, bár bankot se fogok robbantani vele) fél évi munkám után.

Mit tudok így tenni?

Esetleg junior bankkártyára utalnak pénzt (például PayPalon keresztül)?



2013. jún. 3. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól is teszik hogy nem adják meg!


pp/mb/payzaa ra kikérhetted volna a pénzed és akkor nem veszett volna el...

2013. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"mit tehetek?"


megvárod míg 18 leszel és a saját adataidat kockáztatod, nem a szüleidét.

2013. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Maradiak vagyunk nagyon :|
2013. jún. 3. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért az interneten akarsz pénzt keresni, miért nem jó másütt? A netes pénzkeresésnek szakértelemmel van racionális jövője, 16 éves tinik nem nagyon tudnak érvényesülni, mert van belőlük egy rakás és kb. semmire nem jók (ne vedd a szívedre).
2013. jún. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem maradiság kérdése, csak tudatlanság, és hozzá nem értés kérdése. Amúgy ha a megélhetésed múlik rajta, te is nehezen fogod kiadni a kártya adataidat. Nem mindegy hogy olyan pénzt nyúlnak le róla, ami úgymond "nem hiányzik", vagy épp a kaja, rezsipénzt, ház törlesztőt.
2013. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérd meg a szüleid hogy csináljanak neked egy külőn bank szálát én ezt csináltam és sosincs rajta pénz csak az ami rá érkezik
2013. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem veszem a szívemre, mert tényleg rakás kaki az egész magyar youtube és blogger közösség, főleg a korombéli, de én azért próbálkoznék.

Saját bankkártyával már legalább fél éve nyaggatom őket, de valahogy csak nem lesz belőle semmi soha.

2013. jún. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!