Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » T-mobiltól kaphatok havidíjas...

T-mobiltól kaphatok havidíjas előfizetést, ha nincsen fix havi jövedelmem, de betöltöttem a 18. életévemet?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt szeretném megvenni, de ha nem tehetem a nevemre, akkor kell keresnem családtagot.


2013. jún. 4. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Vehetsz, de akkor valami nyilatkozatot töltetnek ki veled, azt ne kérdezd hogy mit mert már nem emlékszem rá, de közel 3 éve én is ezt csináltam és simán kaptam előfizetésre részletre telefont. Csak akkor nem adnak ha hitel lenne. De mivel részletre megy így adnak. De ha biztosra akarsz menni akkor hívd fel az ingyenes számukat és kérdezzél rájuk. Van egy olyan menüpont ahol lehet kérdezni információkat.
2013. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!