Corsair kérdése:

Creditforte kft. SMS-ben értesített a tartozásomról, de tudomásom szerint, nincs tartozásunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet: kb fél éve másfél hónapos kihagyásokkal elkezdtek hívni egy rejtett számról, majd mikor nem vettem fel (mert ez a telefonom nincs nálam napközben), kaptam egy sms-t, hogy "a 0619991071-es számon várjuk hívását, az azonosítója: [számok]". Nem foglalkoztam vele, azt gondoltam, ez egy szokásos spam, és valamilyen emelt díjas telefonszámot kellene felhívnom, de ma kaptam egy SMS-t, hogy 23ezer forintos tartozásom van, és az SMS-ben megadták a bnakszámlaszámot, ahova küldenem kellene a pénzt. Kicsit utánaolvastam, és kiderült, hogy ez a vaterával szerződött behajtó. Az a probléma, hogy semelyik vaterás accountomon nincs tartozás jelölve. Egyszer akartunk eladni valamit, fizettünk is a hirdetés kiemeléséről, az E-mail is megvan, ami ezt igazolja, és más tartozásunk soha nem volt. E-mailt nem kaptam a tartozásról, és levelet sem, mert a vaterán nem a valódi lakcímünket adtam meg (viszont a nevemet igen). Ilyenkor mit érdemes tenni? Hívjam fel őket, vagy hagyjam ezt ennyiben?

2013. jún. 4. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és tisztázd a dolgot!
2013. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!