Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez igaz a Bank hibája? Bővebbe...

Ez igaz a Bank hibája? Bővebben lent

Figyelt kérdés
4 éve van FHB bankos hitelem és több mint 1 éve fizetem árfolyam gáttal és tavaly októberbe jött egy levél hogy nekem 168 ezer forintos tartozásom van a bank felé .. azt kifizettem és addig minden rendbe volt .. most küldtek egy levelet hogy megint tartozásom van .. DE nem értem hogy hogy.. mikor rendesen fizetem minden hónapban és még rá is fizetek 3-5 ezer forinttal..és most állítólag 198 ezret kéne fizetnem.. de nem értem hogy hogy.. küldtek fel egy kérelmet Pestre hogy könnyítő hitelem legyen .. és ma telefonon értesítettek róla hogy 1éve megszüntették az árfolyam gátomat és eddig mikor bementek fizetni akkor mindig kérdezték hogy árfolyam gátos vagyok? és egy szót nem szóltak róla hogy megszüntették volna és még levelet sem kaptam róla.. és most várom a választ.. Ha nem fogadják el akkor viszont megyek a bíróságra. mert a bank hibázott ..Na és ez most hogy van? és mennyi lenne az esélyem hogy megnyerem a bírósági pert??
2013. jún. 8. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Esélytelen hoyg nyersz. Amúgy sztem valamit nagyon benézhettél.
2013. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!