Mikor nyitok egy online számlát és hozzá akarom adni a bankkártyám, de kéri a rajta található nevet és kártyaszámot mit írjak be ha nincs rajta a nevem csak a kártyaszám?

Figyelt kérdés
solidtrustpay.com itt kéri...
2013. jún. 8. 23:11
 1/7 anonim válasza:
nyílván ha a Te bankkártyádról van szó, akkor a Te nevedet kell beírni
2013. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen bankkártyád van amint nem szerepel a neved???
2013. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszerű MasterCard Privát bankban kértem és így adták...
2013. jún. 9. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta név, akkor úgysem lesz alkalmas netes fizetésre. Ez ugyanis az egyik feltétele. A hátoldalán az aláíráscsíkban van egy 3 vagy 4 jegyű szám a kártyaszám utolsó 4 számjegyével együtt?
2013. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen van...
2013. jún. 10. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Én általában pozitív hozzáállású, optimista ember vagyok és sokmindent készségesen elhiszek. De azt nagyon nehéz elhinni, hogy egy bankkártyán nincs rajta a kártyabirtokos neve. Ez kötelező adat egy bankkártyán... Ha a bankkártyával vásárolsz a neten, ezt az adatot mindenhol kérik, ott kell szerepelnie a kártyán, a kártyaszám közelében...

Tényleg nincs rajta?

2014. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs! Ukrán Privatbankos kártya!
2014. jan. 23. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!