Mivan Paypal-el?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem hogy múlthét kedden átutaltam egy összeget az ismerősöm paypal-jére és még mindig nem érkezett meg. Pedig mindent jól írtam le (megjegyzésbe a Transfer ID-jét is.OTPdirektel küldtem).Ilyenkor mi a teendő?Fontos hogy a paypal illetve a bankszámla tulajdonosának neve egyezzen?


Válaszokat előre is köszönöm!



2013. jún. 10. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a hozzáadott, saját számláról tudsz utalni.
2013. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pontosabban feltölteni
2013. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi ezt értem de az elküldött összeggel mi lesz?Átmegy majd?
2013. jún. 10. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy menne át? Vissza kellett pattanjon.
2013. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyis mivel a Paypal számlájára küldték, ezért előbb feldolgozzák, aztán visszaküldik.
2013. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"átutaltam egy összeget az ismerősöm paypal-jére"


Még jó, hogy ott van a Top upnál, szépen vastagon szedve: "•The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account" - A pénznek olyan bankszámláról kell érkeznie, aminek a tulajdonosának a neve megegyezik a Paypal account tulajdonosának a nevével. Mivel nálatok ez nem egyezik, így vissza fogják utalni a pénzt.

2013. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem most már köszi mindenkinek!!!

Még egy kérdésem lenne ez név egyezés mit jelent? ha pl: Kiss Sándor a bankszámla tulajdonos paypal-en pedig Sandor Kiss néven regisztrál valaki akkor is egyezik vagy az már eltérésnek számít?

2013. jún. 10. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel külföldön fen van cserélve a vezeték + keresztnév sorrendje, így nem számít ez eltérésnek.


Ha Kiss Sándor neve szerepel a bankkártyán és Sándor Kiss a pp-el az nem gond.

2013. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!