Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nem tudom ATM-ből felvenni...

Ha nem tudom ATM-ből felvenni a kártyámon lévő pénzt, azt a bankban is ki tudják nekem adni?

Figyelt kérdés
Ugyanis van egy nagyobb összeg a kártyámon, viszont folyton azt írta ki mikor próbálkoztam levenni, hogy limit feletti kártyahasználat. Nem tudom mennyi a limit egy napra nekem, mert nagyon régen nem használtam már. Viszont szükségem lenne a pénzre. Az ügyfélszolgálaton kifizetik?

2013. jún. 11. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, felveheted a bankfiókban is, de számolj a költségekkel. Nagyobb összeg esetén a kezelési költség bőven 1000 forint felett lehet.
2013. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval van egy alapdij, amire rájön a pénzösszeg egy bizonyos százaléka. Hogy pontosan mennyi, azt a saját bankod honlapján tudnád megnézni, ha megtalálnád a kondiciós listát.
2013. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1000 felett? Nem hiszem el, hogy ezért is csak fizetni kell. És ha kérném, hogy emeljék a limitet? Vagy nincs erre valami más megoldás?
2013. jún. 11. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:

A limit emelése megoldás lehet, de ha mondjuk fél millát akarsz kivenni kártyával akkor azt a limit emelése után is csak több részletben tudnád megtenni, ami többszöri ATM használatot jelent, ami ugye pénzbe kerül.


Bankfiókban csak egy dolog ingyenes, a befizetés.

2013. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan nagy összegről van szó :) Csupán 100 000 Ft körüliről.
2013. jún. 11. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a limit emeltetését. Talán az még ingyen van. Van telebankod? Azon keresztül is megoldható az ilyesmi.
2013. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy van-e ilyenem. Igazából nem is tudom mit jelent :) E-bankom van. De azt hiszem bemegyek holnap az egyik fiókba és elintézem úgy.

Köszönöm a hasznos infókat! :)

2013. jún. 11. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne a kártyádon levő pénzt kérd a bankban, mert azon egy fillér sincs. A bankszámládon van a pénzed, ahonnan kártyával és kp-ben is felvehetsz pénzt. A bankban emeltetheted a limitet is.
2013. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Netbankban is meg tudod emelni a limitet. 100e nem olyan nagy összeg, ATM ki tudja adni. Mindenképp így javaslom, mert bankfiókban pénzt felvenni sokkal drágább.
2013. jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!