Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő alatt utalja ki a...

Mennyi idő alatt utalja ki a Paypal a pénzt hazai bankkártyára?

Figyelt kérdés

6 ezer forintot utaltattam ki nővérem bankkártyájára, (Raiffeisen kártya) remélem nem problémázik ezzel az oldal hogy más kártyájára utaltattam ki a pénzt, mert valami ilyesmiről hallottam hogy akkor nem lehet.. Vasárnap kértem a Paypalon az utalást, Hétfőn írta ki a tranzakcióra hogy 'Completed' szerda van de a pénz még mindig sehol, 1-2 munkanapot írt az oldal, de 3 nap telt el, mennyit kell erre várni? lesz ebből egyáltalán valami? köszönöm a válaszokat előre is!


itt egy kép az utalási adatokról:

[link]



2013. jún. 12. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap alatt meg szokott érkezni.
2013. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogalmi zavar van. Bankkártyára nem lehet utalni. Csak bankszámlára lehet. A bankkártya csak egy kulcs a bankszámlán lévő pénzhez.

A konkrét esetben az a gond, hogy az account tulajdonosának neve nem egyezik a bankszámla tulajdonosának nevével. Második munkanapra meg kellett volna érkeznie a pénznek, mert nem külföldről jön, hanem a Paypal magyar unicredites számlájáról.

Azt nem állítom, hogy elveszett a pénzed, de az tény, hogy semmibe vetted a szabályokat.

És kérlek, jegyezd meg, hogy kártyára nem lehet utalni, csak számlára. Nyilván te a számlaszámot adtad meg nekik ehhez a tranzakcióhoz, ami oké. Csak jegyezd meg a kártya és a számla közti elvi különbséget.

2013. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!