OTP Netbank használata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régen van már netbankom az OTP-nél és idáig a szüleimét használtam, szeretném újra elkezdeni használni, de időtlen idők óta nem tudom, hogy mikor is használtam. Ha hónapok, lassan évek óta nem használtam akkor valószínűleg be kell mennem az egyik bankfiókhoz és igényelni másikat? Ilyenkor megszokott szűnni a netbank, ha nincs rendszeresen használva? Vagy ha megpróbálom akkor tudom használni ennyi idő után is?


Köszönöm szépen a segítséget!!!


2013. jún. 13. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg? Amúgy szerintem működnie kell, én is ritkán használom, volt, hogy 1 évig nem.
2013. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahaaa, köszi! :) Minden megvan hozzá, de mondom inkább megpróbálom először... a szüleim netbankját ismerem, de a sajátomat nem XD Köszi a választ!!! :)
2013. jún. 13. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!