Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tavaly készítettem egy Paypal-...

Dényey Zsolt kérdése:

Tavaly készítettem egy Paypal-számlát, idén januárban használtam utóljára, most júniusban akarok belépni, és azt közli, hogy ilyen e-mail címen nincs regisztráció, pontosabban nem ismeri az e-mail címet. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Írtam nekik, de le se szarnak. Bosszantó, mert ha új számlát nyitok, akkor nem tudom ugyanazt a bankkártyát -és számlát megadni, hiszen közli, hogy az már foglalt.

#PayPal #PayPal számla #PayPal-regisztrálás
2013. jún. 15. 20:40
 1/1 anonim válasza:
A Paypal nem töröl csak úgy számlát, max. befagyaszt, de azt sem azért, mert nem használod. Olyan esetben fordul elő ilyen, ha nagyon gyakran pitiáner összegek mennek át a számládon, amiből nincs hasznuk. Biztos, hogy azon az email címen van a számla amivel próbálkozol belépni? Ha van mellette más email címed is amit használsz próbálj meg azokkal is belépegetni, meg jelszóemlékeztetőket kérni.. Más sajnos én sem tudok javasolni.
2013. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!