Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi az a Paypal? Valaki elmagya...

Mi az a Paypal? Valaki elmagyarázná szájbarágósan hogy működik?

Figyelt kérdés
Hogy fizetnek erre, hogy tudom ezt a pénzt elkölteni, stb. Ha bankkártyám nincs, hogy jutok a pénzhez?
2013. jún. 16. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

-Hogy fizetek PayPalra?

Banki átutalással tudod feltölteni az egyenlegedet, ez a folyamat pár napba telik. De ha vásárolsz valamit, akkor lehetőséged van a fizetés időpontjában a bankkártáddal fizetni (ha van olyanod).

-Hogyan tudom elkölteni?

A saját PayPal számládról tudsz küldeni pénzt más valaki PayPal számlájára, valamint fizetni tudsz azt ezt elfogadó helyeken (jellemzően webáruházakban, valamint az Ebay-en).

-Hogyan jutok a pénzhez?

Amennyiben a saját PayPal számládról szeretnél pénzhez jutni, rendelkezned kell egy rendes bankszámlával, kérésedre ide átutalják neked a pénzed. (Ehhez bankkártya nem szükséges, bankszámla igen.)


Amennyiben más valutában akarsz fizetni, a PayPal átváltja az összeget ( kicsit rosszabbul jársz, mint egy váltóban pl.), valamint a számládra érkező pénzeket is tudod ide-oda váltani.

2013. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Jelentkeztem egy netes melóra, és azt írták, ezen keresztül fizetnek. A számlám (jelentősen) mínuszban van, de ez a legkevesebb, elvileg simán tudom kérni akkor férj vagy bárki számlájára az átutalást, nem? Aztán ő majd odaadja nekem. Nem hiszem, hoyg sokat fogok keresni, de azért jó, ha az ember tudja, hogy fog hozzájutni az 1-2 ezer forinthoz is.
2013. jún. 16. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal Paypalról csak a saját számládra tudod kikérni a pénzt, így a férjed nevére kell csinálnod egy paypalt, és arra kérni a fizetésed. ( Vagy a tiedre kérni, majd arról átutalni a férjedére, de ezt nem látom jobb megoldásnak, mint az előzőt...)
2013. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!