Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelt adnak akkor is ha a...

ZsuVeszprém kérdése:

Hitelt adnak akkor is ha a kérelmező gyesen van? Vagy csak akkor ha (úgymond) "aktív" dolgozó?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
gyesre nem adnak hitelt, mégis mire, a 25500 Ft-ra?
2013. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
GYES=gyermekgondozási segély, segélyre meg nem adnak hitelt.
2013. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az én történetem szerint adnak, ugyanis én mint férfi aktív dolgozó 2 eltartottal(feleség gyesen és gyerek) az otp-nél ahol folyószámlám van nem kaptam hitelt. A párom aki gyesen volt a takaréknál megkapta a kívánt hitelt, csak kellettem hozzá én is mint társ hitelfelvevő. Szerintem mondjuk ugy, hogy bankja válogatja!
2013. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ , hogy milyen hitelről van szó !

Személyi kölcsön , jelzáloghitel , áruhitel , viszhitel , gyorskölcsön ?

Melyiket szeretnéd felvenni ?

2013. jún. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nem fizeted a hitelt, akkor elkezdik levonni a bevételeidből. Mivel a a gyesből nem lehet letiltani semennyit (ez törvény), ezért a legtöbb bank nem tekinti bevételnek, tehát nem ad rá hitelt. DE! Van, ahol más fedezet is megfelel, próbáld meg az Erste-t, ott rugalmasabbak.
2013. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!