Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valakinek pozitív tapaszta...

Tímár Attila 93 kérdése:

Van valakinek pozitív tapasztalata fogyasztói csoportokkal és ha melyikkel?

Figyelt kérdés
Halottam a bizonytalanságról felőlük, de nagyon nagy szükségem lenne a pénzre.

2013. jún. 27. 13:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs, a kérdésben kimaradt egy "igen".
2013. jún. 27. 13:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szükséged van pénzre akkor hogyan leszel képes évekig befizetni a csoportba? Mert ugye tudod, hogy ez úgy megy, hogy évekig csak fizetsz aztán egyszer talán kapsz is pénzt. És ez is csak akkor ha nem csalás az egész. Ha csalás akkor csak vesztesz vele.


Nagyon nem ajánlom. Ha arra képes lennél, hogy évekig fizess anélkül, hogy kapsz pénzt akkor arra is képes vagy, hogy ezt a pénzt összegyűjtsd magadnak, félretedd.

2013. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes ilyen dologban bízni. Ha kell a pénz, akkor egyrészt inkább magadnak gyűjtsd össze tényleg. Ha pedig annál többre lenne szükséged, akkor is biztos van más megoldás tutti, mint a fogyasztói csoportok.

Látom, hogy pozitív tapasztalatot vársz, ez nem az, de nem tudtam megállni válaszadás nélkül.

2013. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!